Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2),
2023/2024
Kolejka 1 | ||
02-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Rudniki - LZS Krzywizna | 8-1 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS II Kuniów - LKS Przedmość | 1-4 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Ligota Górna - Polonia Smardy | 0-8 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Żytniów - LZS Lasowice Wielkie | 2-3 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Borkowice - LZS Gronowice | 3-2 |
03-09-2023 (N) - 14:00 | Wilki Gana - LZS Chocianowice | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
09-09-2023 (So) - 15:00 | LZS Rudniki - LKS Przedmość | 2-0 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Ligota Górna | 16-0 |
10-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Chocianowice - LZS Krzywizna | 1-0 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Polonia Smardy - LZS II Kuniów | 1-3 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Gronowice - LZS Żytniów | 2-1 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Wilki Gana - LZS Borkowice | 0-3 v.o. |
Kolejka 3 | ||
16-09-2023 (So) - 15:00 | LZS Rudniki - Polonia Smardy | 1-0 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Borkowice - LZS Chocianowice | 1-2 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Żytniów - Wilki Gana | 1-2 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Ligota Górna - LZS Gronowice | 0-6 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS II Kuniów - LZS Lasowice Wielkie | 1-4 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LKS Przedmość - LZS Krzywizna | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Rudniki | 3-1 |
24-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Chocianowice - LKS Przedmość | 2-3 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Polonia Smardy - LZS Krzywizna | 2-0 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Gronowice - LZS II Kuniów | 1-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Wilki Gana - LZS Ligota Górna | 10-0 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Borkowice - LZS Żytniów | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Krzywizna | 7-1 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | LZS Rudniki - LZS Gronowice | 1-0 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LZS Żytniów - LZS Chocianowice | 1-1 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LZS Ligota Górna - LZS Borkowice | 2-6 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | Polonia Smardy - LKS Przedmość | 4-4 |
18-10-2023 (Śr) - 18:30 | LZS II Kuniów - Wilki Gana | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
07-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Lasowice Wielkie - LKS Przedmość | 2-1 |
07-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Gronowice - LZS Krzywizna | 0-1 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | Wilki Gana - LZS Rudniki | 5-2 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Borkowice - LZS II Kuniów | 2-2 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Żytniów - LZS Ligota Górna | 7-0 |
08-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Chocianowice - Polonia Smardy | 7-2 |
Kolejka 7 | ||
14-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Gronowice - LKS Przedmość | 5-2 |
14-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Rudniki - LZS Borkowice | 3-1 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Ligota Górna - LZS Chocianowice | 0-10 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LZS II Kuniów - LZS Żytniów | 2-2 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | Wilki Gana - LZS Krzywizna | 3-1 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | Polonia Smardy - LZS Lasowice Wielkie | 1-4 |
Kolejka 8 | ||
21-10-2023 (So) - 15:00 | LZS Gronowice - Polonia Smardy | 2-0 |
22-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Chocianowice - LZS Lasowice Wielkie | 1-2 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Wilki Gana - LKS Przedmość | 5-0 |
22-10-2023 (N) - 13:00 | LZS Borkowice - LZS Krzywizna | 6-2 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Żytniów - LZS Rudniki | 0-3 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Ligota Górna - LZS II Kuniów | 0-5 |
Kolejka 9 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Gronowice | 5-1 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Rudniki - LZS Ligota Górna | 5-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LZS II Kuniów - LZS Chocianowice | 2-6 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Żytniów - LZS Krzywizna | 3-0 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Borkowice - LKS Przedmość | 2-1 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Polonia Smardy - Wilki Gana | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Chocianowice - LZS Gronowice | 6-2 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Wilki Gana - LZS Lasowice Wielkie | 0-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Borkowice - Polonia Smardy | 3-2 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Żytniów - LKS Przedmość | 0-1 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Ligota Górna - LZS Krzywizna | 5-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS II Kuniów - LZS Rudniki | 2-4 |
Kolejka 11 | ||
11-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Rudniki - LZS Chocianowice | 0-0 |
11-11-2023 (So) - 13:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Borkowice | 2-1 |
11-11-2023 (So) - 13:30 | Polonia Smardy - LZS Żytniów | 0-1 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS II Kuniów - LZS Krzywizna | 3-0 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Ligota Górna - LKS Przedmość | 2-4 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Gronowice - Wilki Gana | 0-4 |
Kolejka 12 | ||
16-03-2024 (So) - 15:00 | LZS Gronowice - LZS Borkowice | 0-2 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Żytniów | 3-0 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Chocianowice - Wilki Gana | 4-2 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | Polonia Smardy - LZS Ligota Górna | 6-2 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LKS Przedmość - LZS II Kuniów | 0-4 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Krzywizna - LZS Rudniki | 0-4 v.o. |
Kolejka 13 | ||
23-03-2024 (So) - 14:00 | LZS Krzywizna - LZS Chocianowice | 0-6 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LKS Przedmość - LZS Rudniki | 1-3 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS II Kuniów - Polonia Smardy | 0-2 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Ligota Górna - LZS Lasowice Wielkie | 1-7 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Żytniów - LZS Gronowice | 1-1 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Borkowice - Wilki Gana | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
06-04-2024 (So) - 16:00 | LZS Gronowice - LZS Ligota Górna | 3-1 |
07-04-2024 (N) - 15:00 | LZS Chocianowice - LZS Borkowice | 0-3 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | Wilki Gana - LZS Żytniów | 1-1 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS II Kuniów | 6-0 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | Polonia Smardy - LZS Rudniki | 0-0 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | LZS Krzywizna - LKS Przedmość | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
13-04-2024 (So) - 16:30 | LZS Rudniki - LZS Lasowice Wielkie | 2-1 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LKS Przedmość - LZS Chocianowice | 1-3 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LZS Krzywizna - Polonia Smardy | 0-7 |
14-04-2024 (N) - 14:00 | LZS II Kuniów - LZS Gronowice | 4-2 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LZS Ligota Górna - Wilki Gana | 1-4 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LZS Żytniów - LZS Borkowice | 2-0 |
Kolejka 16 | ||
20-04-2024 (So) - 17:00 | LZS Gronowice - LZS Rudniki | 1-4 |
21-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Krzywizna - LZS Lasowice Wielkie | 1-5 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LKS Przedmość - Polonia Smardy | 4-3 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Wilki Gana - LZS II Kuniów | 3-1 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Borkowice - LZS Ligota Górna | 0-0 |
21-04-2024 (N) - 15:00 | LZS Chocianowice - LZS Żytniów | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
27-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Przedmość - LZS Lasowice Wielkie | 0-3 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS II Kuniów - LZS Borkowice | 0-2 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Rudniki - Wilki Gana | 4-1 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Krzywizna - LZS Gronowice | 1-2 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Ligota Górna - LZS Żytniów | 0-7 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Polonia Smardy - LZS Chocianowice | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
04-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Krzywizna - Wilki Gana | 2-5 |
04-05-2024 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - Polonia Smardy | 12-1 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LKS Przedmość - LZS Gronowice | 3-1 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Borkowice - LZS Rudniki | 1-0 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Żytniów - LZS II Kuniów | 2-0 |
05-05-2024 (N) - 15:00 | LZS Chocianowice - LZS Ligota Górna | 9-1 |
Kolejka 19 | ||
11-05-2024 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - LZS Chocianowice | 2-1 |
11-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Rudniki - LZS Żytniów | 1-0 |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Polonia Smardy - LZS Gronowice | 3-0 |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LKS Przedmość - Wilki Gana | 1-2 |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Krzywizna - LZS Borkowice | 0-6 |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS II Kuniów - LZS Ligota Górna | 3-0 |
Kolejka 20 | ||
19-05-2024 (N) - 15:00 | LZS Chocianowice - LZS II Kuniów | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Wilki Gana - Polonia Smardy | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | LKS Przedmość - LZS Borkowice | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Krzywizna - LZS Żytniów | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Ligota Górna - LZS Rudniki | - |
30-05-2024 (Cz) - 16:00 | LZS Gronowice - LZS Lasowice Wielkie | - |
Kolejka 21 | ||
25-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Gronowice - LZS Chocianowice | - |
25-05-2024 (So) - 16:00 | LZS Lasowice Wielkie - Wilki Gana | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Rudniki - LZS II Kuniów | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LKS Przedmość - LZS Żytniów | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Polonia Smardy - LZS Borkowice | - |
26-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Krzywizna - LZS Ligota Górna | - |
Kolejka 22 | ||
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Krzywizna - LZS II Kuniów | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LKS Przedmość - LZS Ligota Górna | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Żytniów - Polonia Smardy | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Borkowice - LZS Lasowice Wielkie | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | Wilki Gana - LZS Gronowice | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Chocianowice - LZS Rudniki | - |