Timetable
Piłka nożna -
Młodziki III liga Opole 2 wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
17-03-2024 (N) - 14:00 | Piast Strzelce Op. - Piątka Prudnik | 5-6 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | Polonia II Nysa - Fortuna Głogówek | 1-4 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | UKS Głuchołazy - Football Academy Kędzierzyn | 10-4 |
18-03-2024 (Pn) - 16:00 | Młodzik Strzelce Op. - Włókniarz Kietrz | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
24-03-2024 (N) - 10:00 | Fortuna Głogówek - Football Academy Kędzierzyn | 3-1 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | Polonia II Nysa - Piast Strzelce Op. | 3-0 v.o. |
25-03-2024 (Pn) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - UKS Głuchołazy | 4-3 |
27-03-2024 (Śr) - 16:00 | Piątka Prudnik - Młodzik Strzelce Op. | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Football Academy Kędzierzyn - Włókniarz Kietrz | 0-4 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Młodzik Strzelce Op. - Polonia II Nysa | 5-0 |
04-04-2024 (Cz) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek | 3-6 |
06-04-2024 (So) - 11:00 | UKS Głuchołazy - Piątka Prudnik | 3-3 |
Kolejka 4 | ||
06-04-2024 (So) - 10:00 | Piast Strzelce Op. - Młodzik Strzelce Op. | 0-13 |
07-04-2024 (N) - 12:00 | Fortuna Głogówek - Włókniarz Kietrz | 1-2 |
07-04-2024 (N) - 10:00 | Polonia II Nysa - UKS Głuchołazy | 5-1 |
08-04-2024 (Pn) - 17:00 | Piątka Prudnik - Football Academy Kędzierzyn | 1-2 |
Kolejka 5 | ||
13-04-2024 (So) - 15:00 | UKS Głuchołazy - Piast Strzelce Op. | 10-3 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Włókniarz Kietrz - Piątka Prudnik | 1-4 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Football Academy Kędzierzyn - Polonia II Nysa | 2-4 |
15-04-2024 (Pn) - 17:30 | Młodzik Strzelce Op. - Fortuna Głogówek | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
21-04-2024 (N) - 10:00 | Fortuna Głogówek - Piątka Prudnik | 7-0 |
21-04-2024 (N) - 11:00 | Polonia II Nysa - Włókniarz Kietrz | 1-4 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Football Academy Kędzierzyn | 3-2 |
22-04-2024 (Pn) - 18:00 | Młodzik Strzelce Op. - UKS Głuchołazy | 5-2 |
Kolejka 7 | ||
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Piątka Prudnik - Polonia II Nysa | 2-5 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Piast Strzelce Op. | 11-0 |
25-04-2024 (Cz) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - Młodzik Strzelce Op. | 0-8 |
29-04-2024 (Pn) - 17:00 | Fortuna Głogówek - UKS Głuchołazy | 6-3 |
Kolejka 8 | ||
29-04-2024 (Pn) - 18:00 | Piątka Prudnik - Piast Strzelce Op. | 8-2 |
05-05-2024 (N) - 10:00 | Fortuna Głogówek - Polonia II Nysa | 3-1 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Młodzik Strzelce Op. | 0-5 |
06-05-2024 (Pn) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - UKS Głuchołazy | 7-5 |
Kolejka 9 | ||
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Polonia II Nysa | 2-7 |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Młodzik Strzelce Op. - Piątka Prudnik | 9-2 |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | UKS Głuchołazy - Włókniarz Kietrz | 1-0 |
09-05-2024 (Cz) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 1-3 |
Kolejka 10 | ||
12-05-2024 (N) - 15:00 | Polonia II Nysa - Młodzik Strzelce Op. | 3-1 |
13-05-2024 (Pn) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Football Academy Kędzierzyn | 6-2 |
14-05-2024 (Wt) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op. | 6-1 |
15-05-2024 (Śr) - 18:00 | Piątka Prudnik - UKS Głuchołazy | 3-3 |
Kolejka 11 | ||
18-05-2024 (So) - 12:30 | UKS Głuchołazy - Polonia II Nysa | 3-4 |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Fortuna Głogówek | 0-5 |
20-05-2024 (Pn) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - Piątka Prudnik | 2-1 |
23-05-2024 (Cz) - 18:00 | Młodzik Strzelce Op. - Piast Strzelce Op. | 4-1 |
Kolejka 12 | ||
26-05-2024 (N) - 15:00 | Polonia II Nysa - Football Academy Kędzierzyn | 3-1 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piątka Prudnik - Włókniarz Kietrz | 2-7 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - UKS Głuchołazy | 5-10 |
27-05-2024 (Pn) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Młodzik Strzelce Op. | 3-0 |
Kolejka 13 | ||
01-06-2024 (So) - 11:00 | UKS Głuchołazy - Młodzik Strzelce Op. | 1-5 |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Polonia II Nysa | 7-0 |
03-06-2024 (Pn) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 6-2 |
05-06-2024 (Śr) - 18:00 | Piątka Prudnik - Fortuna Głogówek | 3-5 |
Kolejka 14 | ||
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Polonia II Nysa - Piątka Prudnik | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Włókniarz Kietrz | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | Młodzik Strzelce Op. - Football Academy Kędzierzyn | - |
10-06-2024 (Pn) - 18:00 | UKS Głuchołazy - Fortuna Głogówek | - |