Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
25-21 |
|
29-38 |
|
0-10 |
|
32-34 |
|
33-31 |
|
32-30 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
22 | 42 | 716 | - | 556 |
2. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
22 | 32 | 679 | - | 571 |
3. |
><
ASPR Zawadzkie
|
22 | 30 | 727 | - | 625 |
4. |
><
SMS III Kielce
|
22 | 29 | 683 | - | 593 |
5. |
><
Hutnik Kraków
|
22 | 24 | 661 | - | 619 |
6. |
><
AGH II Kraków
|
22 | 23 | 656 | - | 606 |
7. |
><
Siódemka Mysłowice
|
22 | 21 | 609 | - | 629 |
8. |
><
UKS Kielce
|
22 | 21 | 636 | - | 639 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
22 | 12 | 544 | - | 632 |
10. |
><
Rokitnica Zabrze
|
22 | 11 | 610 | - | 714 |
11. |
><
Stal II Mielec
|
22 | 11 | 572 | - | 733 |
12. |
><
MOSIR Bochnia
|
22 | 8 | 690 | - | 866 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Op. | 6-1 |
Porawie Większyce - Małapanew Ozimek | 1-6 |
Podbeskidzie III Bielsko-Biała - LKS II Czaniec | 2-0 |
Rekord Bielsko-Biała - Odra Bytom Odrzański | 1-1 |
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wlkp. | 1-1 |
Dziesiątka Opole - LZS Sławice | 15-0 |
TOR Dobrzeń - Unia Opole | 10-1 |
Swornica Czarnowąsy - UKS Opole | 0-2 |
Fortuna II Głogówek - LZS Lubrza | 13-1 |
Orzeł Branice - Racłavia Racławice | 12-1 |
Orlik Prudnik - UKS Głogówek | 2-0 |
UKS II Głuchołazy - Piątka II Prudnik | 9-0 |
LZS Walce - Cukrownik Baborów | 2-6 |
Start Namysłów - Polonia Nysa | 1-16 |
Spiders Krapkowice - Odra II Opole | 2-6 |
OKS Olesno - Rodło Opole | 1-2 |
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Chrząstowice | 0-4 |
Piłka ręczna -
IV liga
wtorek, 30 kwietnia 2024 11:46
ROKITNICA ZABRZE - UKS KIELCE 33-26 (18-11)
Rokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Jerzy Gabrych, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Maciej Korzuchowski, Krzysztof Orzechowski, Jakub SekuŁa, Franciszek Wojtynek, Łukasz Woszczyna, Dawid ŻurkeUKS Kielce: Jakub Baluk, Piotr Kaczmarczyk, Kamil Klim, Jakub KoŹbiaŁ, Szymon Molga, Jakub Nowakowski, Kacper PawŁowski, Filip Piwowarczyk , Jan RzĄca, Michał Stec, Wiktor WotliŃski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 10:29
STAL II MIELEC - ISKRA II KIELCE 32-34 (-)
Stal II Mielec: Karol Borowiecki, Dominik Dyjak, Paweł Dzierga, Patryk Jackowski, Jędrzej KrÓlikowski, Janko Kustudic , Piotr Mikielewicz, Bartosz Mroczka, Oleksii Novikov, Jakub PaleŃ, Bartosz SmoliŃski, Kacper Sobczyk, Paweł StyczeŃ, Jakub ZĄbekIskra II Kielce: Eryk DĄbrowski, Piotr Kargul, Marcel KuŚnierek, Bartłomiej Malarz, Maciej Michalczyk, Krzysztof Nyga, Mateusz Pakaszewski, Maciej Rurarz, Jakub SĘk, Jakub Solnica, Mikołaj StĘpieŃ, Tomasz Tarapacz, Bartosz Tkaczyk, Oskar Tokarczyk, Dominik Trela, Danylo Volha
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 10:29
UKS KIELCE - JEDYNKA MYŚLENICE 33-31 (15-15)
UKS Kielce: Jakub Baluk, Jarosław Birukowicz , Konrad CioŁak, Kacper Dziedzic, Piotr Kaczmarczyk, Kamil Klim, Jakub KoŹbiaŁ, Szymon Molga, Kacper PawŁowski, Filip Piwowarczyk , Jan RzĄca, Michał Stec, Daniel Walaszczyk, Szymon Żaba-ŻabiŃskiJedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Wiktor Wiechniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 10:29
HUTNIK KRAKÓW - MOSIR BOCHNIA 32-30 (14-14)
Hutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Jan Dzierwa, Karol DziĘgiel, Krzysztof GubaŁa, Krzysztof Kondela, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Michał ŻarnowskiMOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Olaf BudyŚ, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Marek Gondek, Maciej Grech, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Bartosz Kokoszka, Bartosz KoŁodziej, Łukasz Kruk, Dominik Norek, Oskar Pabian, Aleksander Paluch, Eryk SmĘda, Kacper ZajĄc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 15:32
GRUNWALD RUDA ŚL. - AGH II KRAKÓW 25-21 (-)
Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Jarosław Hadam, Piotr Karabanowski, Robert Kurzawa, Artur Kwolek, Jakub Ludyga, Maksymilian Matuszewski, Jakub Mauer, Piotr Misiak, Michał NiedŹwiedzki, Jan Pilarz, Przemysław Serafin, Konrad Suchy, Wojciech Wawrzyniak, Dominik Zawadzki, Mateusz ZĄbczyŃskiAGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Filip CegŁa, Sebastian Gaca, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Piotr Kalinka, Łukasz Maraszkiewicz, Filip MĄdel, Michał Mizdra, Michał MrÓz, Dawid Mularczyk, Piotr Pabian, Łukasz Pabian, Bartosz Szpisak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 15:32
ROKITNICA ZABRZE - ASPR ZAWADZKIE 29-38 (12-16)
Rokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Maciej Korzuchowski, Krzysztof Orzechowski, Jakub SekuŁa, Franciszek Wojtynek, Łukasz Woszczyna, Dawid ŻurkeASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Adam Kalinowski, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Paweł ZagÓrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 21 kwietnia 2024 15:32
SMS III KIELCE - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 36-28 (-)
SMS III Kielce: Jakub BaŃczyk, Paweł ChŁopek , Borys GawaŁkiewicz, Igor Jarentowski, Wojciech Kupis, Dominik RybiŃski, Antoni RŻany, Kamil Skiba, Oskar Sondej, Filip SzczepaŃski, Maciej Świechowski, Andrew Taiwo, Jakub Trzaskowski, Stanisław Wierzbicki, Olaf Wojtalik, Alan ZielonkaSiódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Olivier Langner, Marcin Liwocha, Grzegorz Paluch, Szymon PaweŁek, Rafał Sikora, Marcin ZoleŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
piątek, 19 kwietnia 2024 03:09
ISKRA II KIELCE - UKS KIELCE 34-31 (18-14)
Iskra II Kielce: Wiktor Augustowski, Wojciech CzerwiŃski, Marcel KuŚnierek, Bartłomiej Malarz, Adrian Malicki, Maciej Michalczyk, Krzysztof Nyga, Jakub Osuch, Mateusz Pakaszewski, Wiktor Pankiewicz, Jakub SĘk, Jakub Solnica, Mikołaj StĘpieŃ, Tomasz Tarapacz, Bartosz Tkaczyk, Dominik TrelaUKS Kielce: Jakub Baluk, Jarosław Birukowicz , Konrad CioŁak, Kacper Dziedzic, Piotr Kaczmarczyk, Kamil Klim, Jakub KoŹbiaŁ, Jakub Majcher , Szymon Molga, Bartłomiej Pawlikowski, Kacper PawŁowski, Filip Piwowarczyk , Jan RzĄca, Michał Stec, Daniel Walaszczyk, Szymon Żaba-ŻabiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 18:37
JEDYNKA MYŚLENICE - STAL II MIELEC 26-26 (12-10)
Karne: 2-4
Jedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Wiktor WiechniakStal II Mielec: Karol Borowiecki, Dominik Dyjak, Paweł Dzierga, Patryk Jackowski, Jędrzej KrÓlikowski, Janko Kustudic , Piotr Mikielewicz, Oleksii Novikov, Daniel Osmola, Jakub PaleŃ, Karol PrzychodzeŃ, Bartosz SmoliŃski, Kacper Sobczyk, Paweł StyczeŃ, Jakub ZĄbek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 18:37
MOSIR BOCHNIA - ASPR ZAWADZKIE 33-51 (14-23)
MOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Jakub Dyga, Marek Gondek, Maciej Grech, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Adam KŁÓsek, Bartosz KoŁodziej, Łukasz Kruk, Dominik Norek, Oskar Pabian, Patryk Rolewicz, Eryk SmĘda, Kacper ZajĄcASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Paweł ZagÓrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:13
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - ROKITNICA ZABRZE 29-29 (16-16)
Karne: 4-5
Siódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Aleksander Krakowski, Olivier Langner, Marcin Liwocha, Grzegorz Paluch, Jakub Paradowski, Szymon PaweŁek, Rafał SikoraRokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Maciej Korzuchowski, Krzysztof Orzechowski, Wojciech Poloczek, Jakub SekuŁa, Franciszek Wojtynek, Łukasz Woszczyna, Dawid Żurke
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 08:13
HUTNIK KRAKÓW - UKS KIELCE 23-24 (9-10)
Hutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Jan Dzierwa, Karol DziĘgiel, Krzysztof GubaŁa, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Paweł WnĘkUKS Kielce: Jakub Baluk, Jarosław Birukowicz , Konrad CioŁak, Jakub Ciszek, Kacper Dziedzic, Piotr Kaczmarczyk, Kamil Klim, Jakub KoŹbiaŁ, Szymon Molga, Bartłomiej Pawlikowski, Kacper PawŁowski, Filip Piwowarczyk , Jan RzĄca, Michał Stec, Szymon Żaba-ŻabiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 35