Kolejka 18 | |
---|---|
LKS Pogórze - Talent Cieszyn |
6-4 |
KS II Mysław - Orzeł Kozy |
7-3 |
LITS II Żywiec - ULKTS II Pszczyna |
5-5 |
AKS II Mikołów - MKS III Czechowice |
4-6 |
Lesznianka II Leszna Góra - Lesznianka Leszna Góra |
1-9 |
IV liga Katowice 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Talent Cieszyn
|
18 | 32 | 144 | - | 36 |
2. |
><
LKS Pogórze
|
18 | 29 | 111 | - | 69 |
3. |
><
MKS III Czechowice
|
18 | 28 | 119 | - | 61 |
4. |
><
KS II Mysław
|
18 | 20 | 88 | - | 92 |
5. |
><
ULKTS II Pszczyna
|
18 | 19 | 95 | - | 85 |
6. |
><
Lesznianka Leszna Góra
|
18 | 14 | 94 | - | 86 |
7. |
><
Orzeł Kozy
|
18 | 14 | 74 | - | 106 |
8. |
><
AKS II Mikołów
|
18 | 12 | 74 | - | 106 |
9. |
><
LITS II Żywiec
|
18 | 9 | 55 | - | 125 |
10. |
><
Lesznianka II Leszna Góra
|
18 | 3 | 46 | - | 134 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 18 | |
---|---|
Wilki Wilcza - Naprzód II Borucin |
7-3 |
JKTS Jastrzębie - KS Bojanów |
6-4 |
STS Żernica - Relaks Wodzisław Śl. |
3-7 |
Gwarek Ornontowice - Ogniwo Żory |
4-6 |
Sokół II Orzesze - Rój Żory |
4-6 |
IV liga Katowice 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Naprzód II Borucin
|
18 | 34 | 139 | - | 41 |
2. |
><
Wilki Wilcza
|
18 | 31 | 120 | - | 60 |
3. |
><
Ogniwo Żory
|
18 | 26 | 107 | - | 73 |
4. |
><
KS Bojanów
|
18 | 18 | 96 | - | 84 |
5. |
><
JKTS Jastrzębie
|
18 | 17 | 84 | - | 96 |
6. |
><
Rój Żory
|
18 | 16 | 79 | - | 101 |
7. |
><
Sokół II Orzesze
|
18 | 15 | 84 | - | 96 |
8. |
><
Relaks Wodzisław Śl.
|
18 | 12 | 80 | - | 100 |
9. |
><
Gwarek Ornontowice
|
18 | 10 | 74 | - | 106 |
10. |
><
STS Żernica
|
18 | 1 | 37 | - | 143 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 18 | |
---|---|
MCKS Czeladź - UKS II Siewierz |
9-1 |
Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS Katowice |
9-1 |
MKS Siemianowice - Huragan Sosnowiec |
4-6 |
Ikar Mierzęcice - AZS Częstochowa |
5-5 |
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - Unia Kalety |
3-7 |
IV liga Katowice 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Skarbek II Tarnowskie Góry
|
18 | 35 | 147 | - | 33 |
2. |
><
AZS Katowice
|
18 | 30 | 113 | - | 67 |
3. |
><
AZS Częstochowa
|
18 | 26 | 117 | - | 63 |
4. |
><
Huragan Sosnowiec
|
18 | 20 | 100 | - | 80 |
5. |
><
Unia Kalety
|
18 | 19 | 99 | - | 81 |
6. |
><
MCKS Czeladź
|
18 | 15 | 91 | - | 89 |
7. |
><
MKS Siemianowice
|
18 | 15 | 88 | - | 92 |
8. |
><
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
|
18 | 13 | 69 | - | 111 |
9. |
><
Ikar Mierzęcice
|
18 | 6 | 59 | - | 121 |
10. |
><
UKS II Siewierz
|
18 | 1 | 17 | - | 163 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 18 | |
---|---|
Quo Vadis Makoszowy - KTS VI Gliwice |
9-1 |
Ruch Pniów - Młodość Rudno |
3-7 |
Wolej Ruda Śl. - Strażak Mikołów |
5-5 |
Feniks II Pyskowice - Tajfun Ligota Łabędzka |
5-5 |
KTS V Gliwice - Polonia II Bytom |
10-0 |
IV liga Katowice 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Strażak Mikołów
|
18 | 34 | 153 | - | 27 |
2. |
><
Wolej Ruda Śl.
|
18 | 29 | 130 | - | 50 |
3. |
><
Quo Vadis Makoszowy
|
18 | 24 | 111 | - | 69 |
4. |
><
KTS V Gliwice
|
18 | 21 | 102 | - | 78 |
5. |
><
Polonia II Bytom
|
18 | 18 | 81 | - | 99 |
6. |
><
Tajfun Ligota Łabędzka
|
18 | 15 | 75 | - | 105 |
7. |
><
Młodość Rudno
|
18 | 14 | 69 | - | 111 |
8. |
><
KTS VI Gliwice
|
18 | 12 | 69 | - | 111 |
9. |
><
Feniks II Pyskowice
|
18 | 10 | 60 | - | 120 |
10. |
><
Ruch Pniów
|
18 | 3 | 50 | - | 130 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice
Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice
Terminarz - IV liga Katowice 2
Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory
Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice